Collagen Lift Paris

Cilt yaşlanması, deride kollajen kaybı anlamına gelir. Dışarıdan etki eden kremler ve serumların aksine, artık yaşlanma sürecini beslenme yoluyla yavaşlatabilirsiniz.

Collagen Lift Paris™, kırışıklıkları %50 oranında azalttığı ve cildin esnekliğini ve hidrasyonunu artırdığı klinik olarak kanıtlanmış bir kolajen içeceğidir.

 

Fransa’da üretilen formül, Verisol® Kolajen, Ulva Mediterranea yosun (Fransa’nın güneyinde toplanan Ulvaline®) ve C vitamininin güçlü bir kombinasyonunu içerir.
Diyetinizi bir ampul Collagen Lift Paris™ ile her gün bir bardak su veya meyve suyu ile karıştırın ve gençleşmeye başlayın.

Collagen Lift Paris™’ in Cilt Bakımı İçin 5 Etkisi

1. Kolajen derinin ana yapısal bileşeni olup tomurcuklanmasını ve görünümünü etkiler.
2. Yaklaşık 30 yaşındayken kolajen üretimi azalmaya başlar ve menopozla birlikte kolajen kaybı yılda yaklaşık %2 oranında gerçekleşir. Menopozun ilk 5 yılında kadınlar cilt kolajeninin %30 kadarını kaybederler.
3. Toplam vücut kolajeninde artışın cilt için etkili bir anti-aging yaklaşımı olduğu kanıtlanmıştır.
4. Klinik araştırmalar cildin içeriden beslenmesinin cilt koşullarında “önemli ve sürekli” gelişme sağladığını göstermektedir.
5. Collagen Lift Paris™ ‘in canlandırıcı etkisinin sırrı Verisol Bioactive Collagen Peptides®’dir. Biyoaktif, peptidlerin normal kolajen moleküllerinden çok daha küçük olduğu anlamına gelir ve ciltte kolay sindirim ve kullanılabilirlik sağlar.

collagn.png